www.guvenlada.com

www.venbilgisayar.com

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

arkadaşlar bende lada tavria var fren sorunu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
immortallowe

MesajKonu: arkadaşlar bende lada tavria var fren sorunu   Çarş. Ara. 05, 2007 9:13 am

arkadaşlar bende frenlerim bazen tutuyo bazense hiç tutmuyo hidrolik fren sistemi yok nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz balataları değişsem düzelir mi
Kullanıcı profilini gör
ERCO

Meslek : Lada Doktoru

MesajKonu: Geri: arkadaşlar bende lada tavria var fren sorunu   Çarş. Ara. 05, 2007 9:19 am

tavriya hıdrolık frem sistemlidir sadece vestenauz yoktur ve sert fren vardır ön ce 4 teker fren kontrolunu yapdırmanız gerekiyor balataların bitikse yenile iyise bi el fren ayarı yapdır ve iyi bi şekilde havalaını aldır duzelmese yıne bitane fren ana merkezini yenile . ve iyi gunlerde kulan
Kullanıcı profilini gör http://www.guvenlada.com
immortallowe

MesajKonu: Geri: arkadaşlar bende lada tavria var fren sorunu   Çarş. Ara. 05, 2007 9:23 am

el fireninden eser kalmadı abi 19 yaşındayım ilk arabam eve geldim el frenin bi çektim tak die bi ses baktım tel atmış komple şimdi arabayı komple yaptırmak istiyorum neler yaptıra bilirim boyatıcam komplede
Kullanıcı profilini gör
ERCO

MesajKonu: Geri: arkadaşlar bende lada tavria var fren sorunu   Çarş. Ara. 05, 2007 9:25 am

iyi bir usta bulmalıın boyadan önce yuruyen ve mekanık aksamı elden geciert ondan sonra boya derim
immortallowe

MesajKonu: Geri: arkadaşlar bende lada tavria var fren sorunu   Çarş. Ara. 05, 2007 9:28 am

öle yapıcamda öncelik motor sonra eksoz sistemi sonra elektrik sonra boyatmaya gircem yürüyen aksamda neler olur onları söleye bilirmisin yazimde burda bitane usta var komple yaptırmak istiyorum ondan
Kullanıcı profilini gör
ERCO

MesajKonu: Geri: arkadaşlar bende lada tavria var fren sorunu   Çarş. Ara. 05, 2007 6:26 pm

amartısoerler yaylar rotiller akısler rot başları fişekler direksiyon lara bakılacak teker rulmanları v.s re bakılması gerekiyor
Sponsored content

MesajKonu: Geri: arkadaşlar bende lada tavria var fren sorunu   

arkadaşlar bende lada tavria var fren sorunu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)
» Dj Emsalsiz - Arkadaş Kalamıyorum
» En Sevilen Arkadaşlar ve Huyları?
» Arkadaşlar Melekler Korusun Nerde Çekiliyor..
» VEDA MEKTUBU